| Andreutsa44 a întrebat:

am o intrebare la care rog seriozitate. Fetelor,voua in general unde va place sa primiti ejacularea? Si baietilor, unde va placeti sa o dati? :p

Răspuns Câştigător
| oOoBrBoOo a răspuns:

In pizdutza ne place mult sa o dam dar si in cealalta parte e bine. Funda?

9 răspunsuri:
| Foxylicious a răspuns:

Decat sa ajunga in "locul nepotrivit"...mai bine o primesti unde o fi laughing

| Andreutsa44 explică (pentru Foxylicious):

Tu unde o primesti?

| Necunoscut112 a răspuns:

O primim cu bratele deschise...

| LineGuide a răspuns:

Pls da-mi add pe mess. vreau sa vorbim liber...iti trimit id-ul la mesaje..contacteaza-ma rapid...

| LineGuide a răspuns:

Ok...observ ca ai blocat mesajele private: fil_mv@yahoo.com

| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Crede-ma eu inca n-am avut niciodata relatie cu nimeni dar un lucru e sigur nu la orice barbat se gandeste tot timplus numai la dragoste se gandes can in cand si la suflete onorate la unei femei sau sa fie calm sau sa fie draguti. dar sa ejacuam nu mersi.hihi.

| kynet a răspuns:

Am vaga impresie ca voi va excitati cand cititi/scrieti raspunsuri la astfel de intrebari... ce *** e in neregula cu voi? ...asta care a scris intrebarea nici nu cred ca sare de 14 ani. de fapt ce *** va critic ca 80% imartiti aceiasi varsta si iq. Tara de *** cu oameni de *** intr-o lume de ***

| pacoste a răspuns:

Undeva pe pat laughing