| DolceKiss a întrebat:

Am o întrebare mai ales pentru voi, băieți! Cum ați reactoare dacă o fata v-ar spune ca va place si apoi v-ar saruta pe obraz? Dar pe buze?(mă refer la o fata mai timida, nu una care se da la băieți si din astea).

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Daca fata mi-ar placea mult, as fi foarte emotionat.

As fi un zambet tot. I-as lua mainile in ale mele. Si as privi-o atent si i-as zambi. Si ar urma un kilometru de saruturi happy

Si as incepe o relatie cu ea. Sa ne vedem mai des, sa ne plimbam, sa vorbim vrute si nevrute, sa ascultam muzica impreuna, toate nebuniile posibile.

Si la momentul potrivit lucrurile vor avansa.

Daca nu mi-ar placea, nu stiu sincer cum as reactiona.

Probabil m-as simti aiurea stiind ca suferi din cauza mea.

Dar nu as lasa-o sa isi mai faca iluzii. I-as spune adevarul, chiar daca doare, ca sa nu creada altceva.

| Zenithf a răspuns:

Nu stiu ce as face, pentru ca nu am fost sarutat niciodata asa de "o fata mai timida, nu una care se da la baieti". Este si lipsit de logica.

| JoshuaNNN a răspuns:

Daca mi-ar place de fata aceea, cred ca as fi cel mai fericit baiat din lume happy Pe obraz sau pe buze nu conteaza, oricum tot ar fi minunat!

| DolceKiss explică (pentru JoshuaNNN):

Pai chestia e ca nu știu dacă mă place...

| JoshuaNNN a răspuns (pentru DolceKiss):

De ce nu incerci sa afli?

| master2000Vlad a răspuns:

Te duci cu ea atunci pe hol si o intrebi daca... Vrea sa aiba un mic moment doar voi doi. Si atunci faci tu primul pas sau ea il face. In orice caz trebuie sa iti marturisesti iubirea. Nu conteaza daca e timida.

| Mădă0611 a răspuns:

Te place, mult chiar happy

| Xtadelo a răspuns:

Ar lesina rolling on the floor

| iamSeBy a răspuns:

Tocmai am pus o intrebare legata de faptul ca eu sunt mai timid si asa... Cred ca ar fi perfect, mai ales daca fata ar fi draguta:*happy

| DolceKiss explică:

A...Ca sa știți sunt fata...

| pazzo a răspuns:

Ar fi o surpriza placutabig grin mai ales daca o stiu pe fata "cuminte & timida" :X:X
m-ar impresiona enorm de mult(spre bine desigur ::X:X)