| nesatori a întrebat:

Intrebare pentru baieti Cum va place sa fie o fata, mai perversa sau timida si normala?

15 răspunsuri:
| FrozEenSoul a răspuns:

Iti dau un raspuns care iti va elucida misteruhee hee. Orice baiat isi doreste o fata care sa fie cuminte si "rea/ curva" doar cu el! Bafta!

| Purec a răspuns:

Ambele variante. In pat cand faci dragoste logic ca o vrei perversa nu? Dar in restul timpului o vrei normalatongue

| Liviu a răspuns:

Am cam dat de dracu daca e mai perversa ca mine, o singura copila m-a facut sa raman prost... si avea 14 anilaughingeu vreo 19 - 20
Deci... fetita aia avea la fantezii sexuale la varsta ei de m-a lasat prost.
Nu credeam ca exista asa ceva, in plus era 'virgina' mi-a aratat la web laughing ca e(uff)oricum, prefer tipa mai perversa care sa ma scoata pe mine din anonimatrolling on the floor dar vreau si ceva romanticbig grin in fond sunt scorpion:X

| Woodenpints91 a răspuns:

Nici perversă, nici timidă şi normală. Un fel de eu în variantă cu ţâţe.

| ph3112 a răspuns:

S-o suga binehappy

| Brâncuşi a răspuns:

Am mai spus-o şi am să mai spun, fata perfectă este aceea fetiţă care ştie să comunice frumos să fie modestă şi în totalitate cu simţul umorului. Nu toţi avem aceleaşi gusturi, asta-i viaţa trebuie trăită din plin.
O seară frumoasă.

Răspuns utilizator avertizat
| Inemes a răspuns:

Ho ma pedofile, ca fata nu are nevoie de tine.

| WeLoveToParty a răspuns:

Paii, la inceput timida si normala apoi sa se 'dezlantuie'

| RaZZyGabriel a răspuns:

Pai daca e perversa de la inceput o iau ca pe o tarfa ....deci cu timpu sa fie mai indrazneata.dar numai cu minewinking

| Licuriiici a răspuns (pentru RaZZyGabriel):

Bine gandit.happy

| RaZZyGabriel a răspuns (pentru Licuriiici):

Mersi happy aju si eu cum pot

| Sakhni_Eduard_1998 a răspuns:

Hmmmm...sa fie timida si normala in general si perversa in dormitor

| RaresDinu a răspuns:

Daca vreau o aventura, perversa. Daca vreau ceva serios, normala.

| curier a răspuns:

Mai perversa