| Ciumas_Alex_1978 a întrebat:

Buna TPU.Am o intrebare mai intima si ciudata cred, am 14 ani si as vrea sa-mi incep viata sexuala, am 13cm in penis sper sa nu fie mic, si sunt metode de a ramane mai mult in erectie (nu stiu daca viagra este ceva care ajuta) Credeti ca ar fi ok?

Răspuns Câştigător
| Bwhã_Alex_1996 a răspuns:

Nu e indicat sa folosesti pastile la 14 ani pentru marire +viagra nu este buna.13 cm sunt ok. Funda?

10 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fii linistit, ai scula normala, numai ca trebuie sa stii sa o folosesti atunci cand trebuie. Atentie, nu sa o manuiesti!

| Emilian65 a răspuns:

La varsta ta nu este recomandat nici un medicament ca penisul sa stea mai mult in erectie.

| Fatamuntilor a răspuns:

Alex,marimea penisului NU este un criteriu pentru inceperea vietetii sexuale.
In nici un caz Viagra NU este pentru copiii, trebuie sa mai cresti.

| Lawliet14 a răspuns:

Ai o varsta foarte mica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dat si de tine, virgin care vrea sa utilizeze viagra. Cine te ia pe tine la 14 ani? una de 12?

| dragodana a răspuns:

Salut! Nu te grabi.14 ani e prea devreme. Daca prietenii tai se lauda ca si-au inceput viata sexuala sigur mint.
Sincer? Pentru o femeie matura 13 cm e putin. Iubitul meu are 24. Dar nu dispera.Pe masura ce te vei dezvolta va creste si ....organul.
Daca acum vrei Viagra la 60 ani ce mai faci?
Cu rabdarea treci marea.Mai asteapta minimum 3-4 ani.

| Ady00000 a răspuns (pentru dragodana):

Nu stiu cati cm are al meu, mi-l masori tu? vad ca te pricepi! big grin

| dragodana a răspuns (pentru Ady00000):

Ai uitat ce ai scris? Ai zis ca ai 13 cm. Minte scurta?
Las-o cum a cazut si fi rabdator.

| NH4OH a răspuns:

Cine se uită la un puști virgin disperat? Una de 16 ani deja spartă? laughing Nu cred.

| Chrlls a răspuns:

Doamne fereste viagra nu este pentru tine.
De ce vrei sa-ti incepi viata sexuala de la 14 ani?