| anonim_4396 a întrebat:

Daca am un penis de 13cm lungime, si 12cm circumferinta credeti ca este ok? Nu mai creste laughing am 24 de ani. Dar credeti ca este bine pentru o viata sexuala ok? Mai sunt baieti cu asa marimi casatoriti? Cum sunteti in acest aspect happy

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca este OK atat d.p.d.v al lungimii cat si al grosimii, avand in vedere ca aceasta este si marimea statistica care a fost stabilit de specialisti ca fiind comuna si valabila in cazul a circa 8 din 10 barbati romani de varsta matura.
,, In Europa, francezii sunt fruntasi la capitolul marimea penisului, potrivit targetmap.com, cu o medie de 16, 01 centimetri, urmati de italieni, cu 15, 74 centimetri. In alta ordine de idei, in topul targetmap.com, ungurii ne iau fata: media lor e 16, 51 centimetri, in timp ce la noi e de numai 12, 73 centimetri. Si bulgarii ne intrec: media la ei e de 15, 02 centimetri.''
Fragmentul este extras din articolul/articolele urmatoare :
https://stirileprotv.ro/......crezi.html
https://www.antidotul.ro/......lider.html
http://www.buzznews.ro/......ri-studiu/
In mod sigur/cert vei avea o viata sexuala absolut normala. Multa sanatate!

| Goete a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ce curios as fi sa vad cine si cum face statisticile astea happy

9 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, poti face fata la orice solicitare de sex din partea unei fete.

| Goete a răspuns:

Este normal.
Singurul lucru anormal este sa iti faci probleme din cauza asta.

| anonim_4396 explică (pentru Goete):

Pai automat ma simt putin inferior happy. Mai ales cand aud pe toata lumea ca are 16-18 cm.

| Goete a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce te costa pe tine sa spui ca il ai de 20 cm?
Sa fii in ton cu ceea ce spune lumea, nu?
Tu stii ca cei care se lauda...
Si pe de alta parte, de ce crezi ca ai nevoie de o scula de cal pentru a satisface o femeie?
Prietene, decizia de a te simti "Automat" inferior, e a Ta Personala - si simtindu-te asa, te vei comporta ca atare si vei fi Inferior.
Sau vei lua alta decizie "Automata"

Bafta

| MValentin a răspuns:

Eu zic ca ești super bine. Ești in medie plus ca, aici contează mult grosimea decat lungimea.

| Catalin77945 a răspuns:

Daca stii sa faci treaba in pat cu ea, nu conteaza ca e mica ca e mare

| GigiCelMaiPeste a răspuns:

Fratele meu ce circumferinta de 12 cm ai tu ai sticla de cola ce naiba largesti gaozul la fete drc

| Stegman a răspuns:

Da este bine.