| koopman a întrebat:

am o intrebare mai jenanta.
Astazi am dat la un film porno, am inceput sa ma masturbez penisu mi-a fost in erectie vreo 11 minute dupa care "mia intrat la apa". In timpu masturbarii am avut un fel de fior dar placut, nu am ejaculat.
Ce inseamna asta?(dce mia "intrat la apa")?

Răspuns Câştigător
| 0pufarinA a răspuns:

Din ce scrii tu aici cred ca esti foarte mic inca. Fiorul acela pe care l-ai simtit pare a fi un fel de orgasm. Sunt barbati care au orgasme uscate, adica nu ejaculeaza in momentul in care simt placerea aceea. Ti-a intrat la apa pentru ca asa se intampla de obicei dupa orgasm, este ceva normal, nu trebuie sa iti faci griji.

7 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

laughing Deci ai sub 13 ani, sentimentul ala placut e atunci cand ti-ai dat drumul, cand esti terminat.

| Rustin a răspuns:

Ca sa se scalde si el

| Feliciann a răspuns:

Probabil nu poti ejacula fiind prea mic de ani. Cati ani ai?

funda?

| koopman explică:

12 ani fara o luna sad

| frumusikasuper1000322 a răspuns:

Bine si dc nu intrebi parintii?

| Andreiusss a răspuns:

Ce prosti vb taci si te culcalaughing

| D3nnYss a răspuns:

Adica ti-a intrat la apa?