| Ics_doua_1998 a întrebat:

Buna tpu.am o intrebarestraight face la scoala un baiat in ore vorbeste mereu cu mine, face glume cu mine si povesteste totull. ma place?

Răspuns Câştigător
| Kramerwalt a răspuns:

Pai daca deja te place nu mai ai ce cuceri, nu face tu primul pas, e barbat nu, sa fie pana la capat daca chiar te place!

9 răspunsuri:
| eusicumine_4355 a răspuns:

E clar, baiatu' e gay. PUNCT!
nu ma criticati ca mi-am spus parerea va rog

| Kramerwalt a răspuns:

Eu fac asta cu multe colege si nu o plac pe niciuna, dar te poate place sau este un tip mai deschis si plin de viata.

| Ics_doua_1998 explică (pentru Kramerwalt):

Da. da cu fetele celelalte nu vb asa doar cu mine vb frumos
puppy dog eyes

| Kramerwalt a răspuns (pentru Ics_doua_1998):

E pai atunci dai si tu putina atentie vb si tu frumos si totul o sa iasa bine(nu trebuie sa ma asculti neaparat, eu nu am avut nicio prietena pana acum)

| Ics_doua_1998 explică (pentru Kramerwalt):

Pai i-am dat de degeaba. straight face se comporta la fel
straight face

| Kramerwalt a răspuns (pentru Ics_doua_1998):

Pai tocmai, el se comporta in continuare frumos dar nu vad de ce nu are curaj sa spuna ca te place daca este asa vorbaret.

| Ics_doua_1998 explică (pentru Kramerwalt):

... nici eu... si dupa parerea mea e al trebui sa faca primul pas nu?
si apropo ce ar trebui sa fac ca sa il cuceresc? funda :X

| Kramerwalt a răspuns (pentru Ics_doua_1998):

Pai daca deja te place nu mai ai ce cuceri, nu face tu primul pas, e barbat nu, sa fie pana la capat daca chiar te place!

| Pryynces a răspuns:

Hei. Dacă un băiat vorbeşte glumeşte mai mult cu tine asta nu înseamnă neaparat că te place. Dar daca cu celelalte fete nu se comportă aşa de frumos, chiar poate fi un semn că i'ar plăcea de tine. Înainte să 'acţionezi', asigură-te că lui chiar îi place de tine. Pentru asta poţi ruga cea mai bună prietenă/colegă să îl 'mai tragă de limbă'. succes happy sper că ţi'am fost de ajutor. fundiţa?

| Kramerwalt a răspuns (pentru Pryynces):

Hai mai sa nu mai bagam pe alti in treaba lor e mare poate afla singura.