| SperantaPierduta a întrebat:

am o intrebare: o prietena de-a mea e cu un baiat cam vagabond de un timp ( vreo 5 luni jum in total), dar s-au tot despartit si impacat. parerea mea e ca el nu o iubeste ( la inceput nu stia cum sa scape de ea (vreo 2 luni ceea ce mi se pare multicel, avand in vedere ca nu au fost foarte mult impreuna), nu il interesa de ea, de 3 ori a lasat-o pentru alta fata cu care a avut o relatie serioasa, nu o prea respecta, ii cere sa se culce cu el (dar ii zice asa direct., o injura), plus ca a inceput sa fie interesat de relatie abia dupa ce au vb de capitolul acesta, a facut-o de ras de cateva ori, a inselat-o etc). sexul a ajuns cam singurul subiect de discutie intre ei. problema e ca ea crede ca o iubeste si nu stiu cum sa mai fac pentru ca am ajuns sa ne certam pe tema asta. si este dispusa sa se culce cu el. de aceea vreau sa va intreb ( in special pe baieti). credeti ca sexul ar schimba ceva, avand in vedere cum se comporta el ( mie chiar imi da de inteles ca nu o iubeste)? ar ramane cu ea daca s-ar intampla asta ( avand in vedere ca nu ar fi nici prima data pentru el). multumesc

2 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
In nici un caz dupa ce am vazut spusele de tine despre el.Mai bine prietena ta ar deschide bine ochii inainte sa sufere.
O seara buna!

| SiresTorm a răspuns:

Sexul nu schimba nimic.Tu ce crezi ca dupa ce o sa se culce cu ea o sa mai stea cu ea? O lasa, asa cum zice si guess who :papa papa! Tu zii chestiile astea si zii ca nu e bine ce face insista acolo.Bafta :*