| Tdenis a întrebat:

Am o intrebare pe care o adresez tuturor fetelor... O sa incerc sa nu jingesc pe nimeni de acea o sa cenzurez intrebarea. Ziceti-mi si mie fetelor de ce (BIP) adaugati pe cineva (baieti) pe facebook pe care nu il cunoasteti si nu aveti de gand sa vorbiti cu ei? Ce dracu vreti doar sa va incarcati listele de prieteni si nu aveti atata tupeu sa il salutati...

Răspuns Câştigător
| TeckTonik997 a răspuns:

Nup, vor like-uri, doar atat.

| BalonaseDeVanilie a răspuns (pentru TeckTonik997):

Adevarat laughing

| Tdenis explică (pentru TeckTonik997):

Nu dau nici un like la nimeni pe care nu cunosc sau cel putin sa vi schimbat cateva vorbe... like pentru ce? photoshop? Pana nu imi demonstreaza frumusetea interioara nu merita likewinking eu le consider analfabete si de rusine ca nu stiu scrie nu raspund

7 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Eu nu adaug pe nimeni, daca nu cunosc si nu o sa vorbesc vreo data cu aceea persoana. Dar dau accept la cererea de prietenie daca avem prieteni comuni, sau pasiuni comune ( imi place sa fotografiez), dar asta nu inseamna ca e daca i-am dat accept o sa ma bag numai decat in seama. Daca are ceva de spus, bine, daca nu, tot bine. Daca are poze misto ( ma refer la cele profesionale), imi clatesc ochii si de ce nu ii dau si niste like-uri.

| Mussette a răspuns:

Maisunt si baieti care adauga in lista de dragu de a avea un numar cat mai mare de prieteni.

| Leerix a răspuns:

Nu dau add / accept nimanui necunoscut.

| angelina1612 a răspuns:

Ai fi vreo frumusete rara si esti iubit de ele in secret.

| Tdenis explică (pentru angelina1612):

laughing daca sunt iubit sa imi zica ca nu sunt genu care sa le trimit la gara si nici nu am fata de ceva mafiot sa le fie frica de mine laughing