| 69AnonimuS69 a întrebat:

Am o intrebare pentru fete. Ii tot reamintesc unei fete ca o plac. Nu sunt prea insistent, doar ca ea imi raspunde: "-Da, stiu..." foarte indiferent. Se aud niste svonuri ca ma place, dar cum naiba ies eu din "friends zone".

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu te lua dupa zvonuri; dupa comportamentui fetei trebuie sa intelegi ca cel putin pentru acum, nu este interesata de o relatie cu tine.

| TheChriss a răspuns:

Daca fata este idiferenta atunci ori nu e interesata de tine ori place pe altcineva si nu vrea sa iti spun..sau pur si simplu nu vrea sa iesiti din ''friends zone''

| Sweetish a răspuns:

Probabil că nu e interesată.
Ca sa aflii dacă e, întreab-o direct dacă o atragi. happy

| NoName0x0 a răspuns:

Fetele se lasa greu, incearca si tu sa'i dai semne ca n'ai mintit, o placi! Si dupa, cucereste'o! Si la final, intreab'o daca vrea sa stea cu tine!

| roxanaiasmina202 a răspuns:

In primul rand nu te lua dupa zvonuri in al doilea rand intreab-o clar daca te place sau nu si daca da e bine pentru tine daca nu las-o sasi vada de viata ei!

| AdyAdeluş a răspuns:

Off off off, ce baieti complicati. Vorbeste dragul meu cu fata. Intreab-o daca si ea te place, daca nu iti faci sperante degeaba. Daca te place aproprie-te usor de ea si peste catva timp sa o intrebi daca vrea sa fie prietena ta! Multa multa bafta! Pentru mai multe sfaturi trimiteti-mi mesaje private!