| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Ieri am intrebat-o pe fata cu care am mai fost si pe care o plac si acum, daca ma place. Ea mi-a zis ca nu imi raspunde la intrebare dar nu stiu de ce. Deci intrebarea e: ce vrea sa insemne ca nu vrea sa-mi raspunda la intrebare, ma place sau nu?

6 răspunsuri:
| LarriBia a răspuns:

Daca nu te placea iti raspundea direct : NU! Deci vei vedea ca daca ii vei da ceva timp de gandire, cu siguranta raspunsul va fi : DA! happy

| Catalyn13Barcelona explică (pentru LarriBia):

Deci intr-un fel ma place dar ii e rusine sa-mi spuna?

| LarriBia a răspuns (pentru Catalyn13Barcelona):

Nu neaparat, unele persoane sunt puse in dificultate in astfel de situatii si au nevoie de un ragaz, pentru a putea sa se gandeasca big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-un fel care ai fi situatia ta la invatatura, sti ca fetelor le plac baietii inteligenti?

Pai daca nu a spus nimic nu inseamna neaparat nu. sincer vorbind
se ascunde de tine mai incearca sa o intrebi cand o faci bucuroasahappy si daca vrei sa te impaci cu ea poartate cu ea ca o floarewinking o poti pierde din nouhappy daca nu te vei schimbahappy

| shadow1250 a răspuns:

Nu inseamna ca nu te place. dinpotriva, eu chiar cred ca te place, doar ca nu a avut curajul sa ti-o spuna in acel moment.