| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Hello kiss! Am si eu o intrebare: ce-nseamna cand un baiat se uita insistent sau chiar in urma la o fata? El a negat ca nu ma place(nu in fata,mie),dar totusi se uita foarte insistent la mine si nu-mi dau seama de ce,exact(el cred ca si-a dat seama ca-l plac,nu stiu sigur). Astept si variantele voastre! Multumesc, va pup

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Te palce -asta fac baietii mai timizi sau fetele de genu -dupa ce trece de tine intoarce capu.Pai ce ai ma buburuza -tu crezi ca va recunoaste cineva cuiva ceea ce simte! La baieti e si mandria ca ei sun mari si tari dar de fapt nu e asa -Intreaba-l personal si o sa fi uimita de raspuns:O3!

2 răspunsuri:
| mssch a răspuns:

Poate a negat deoarece este mai timid. Daca te priveste insistent cand nu te uita la el inseamna ca te place, dar este mai timid. Incearca sa intri in vorba cu el.

| SexyGirlSweet1998 explică (pentru mssch):

Pai timid, sa-ti zic nu e deloc. Pana acum pe celelalte fete le-a intrebat in fata ''Vrei sa fii cu mine?''. Si vorbesc deja cu el, suntem amici buni, adica eram..ne-am cam racit de la o vreme. Dar el se uita super-mega insistent la mine si numai stiu ce sa cred.Tu ce zici?