| brezzel a întrebat:

am o intrebare pentru fete voi ce parere aveti despre un baiat care e in clasa a 10 si stie sa se descurce pe plan financiar. stie sa se distreze am auzit ca merge la petreceri ca Dj tongue Stie parkour, BreakDance si ii place mult sa traiasca viata la maxim :X? si stie sa faca o fata sa se simta bine cu el!

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu mi se pare deloc interesant. Prefer un baiat de clasa a zecea care stie foarte multe, invata foarte bine, merge la olimpiade, citeste foarte mult, intr-un cuvant e inteligent si interesant si poate seduce orice fata.

| MitroKta a răspuns:

rolling on the floor vrei sa spui ca tu esti baiatullaughing)) crezi ca nu te-am prins? Pai si de unde stii ca fetele se simt bine in preajma ta. Din moment ce esti aici, cautand ceva simpatie( poate si cateva expresii admirative)...mmmnu prea te cred.

| anonymusAlin a răspuns:

Frate ar merge ceva doveziwinking si inca ceva nu-s fata laughing

| anonymusAlin a răspuns:

Macar o mica dovada ca faci parkour tongue