| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare.Poti ramane insarcinata atunci cind el cu degetele de acel lichid sa atins pe acolo pe (jos). Sunt virgina si apoi am avut si menstruatie.

3 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

De ce este nevoie sa repeti intrebarea?
Nu ar fi mai bine sa inveti despre tot ce tine de viata sexuala? Daca te-ai fi documentat inainte,acum nu ai mai pune astfel de intrebari puerile.
-Daca doar a dat "cu degetele cu acel lichid pe acolo",nu poti ramane insarcinata. Spermatozoizii nu traiesc in aer.
-Daca nu erai la ovulatie,iar nu puteai ramane insarcinata, deoarece spermatozoizii, daca ajungeau in uter.
-Daca ti-a venit menstruatia, sigur nu esti insarcinata. nu aveau ce sa fecundeze.
Deci si prin urmare, mana si burta pe studiu si apoi.......sex!

Răspuns utilizator avertizat
| clickclicksnap a răspuns:

NU... nu ar trebui sa alungim acest topic pentru ca daca te documentezi putin ai sa vezi in ce moduri poti ramane insarcinata. Numai bine