| Crolex12341 a întrebat:

Salut, ma poate ajuta cineva va rog mult, am facut petting cu prietena mea si la un moment dat am atins cu penisul vaginul ei si aveam acel lichid pre-ejaculator, dupa am impins cu degetele foarte putin, ea era cu o zi inainte de menstruatie si e virgina ca si mine(PS nu am penetrato deloc), va multumesc anticipat. O fi gravida?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Formarea unei sarcini este IMPOSIBILA in aceasta perioada aciclului menstrual. In ultima saptamana a ciclului menstrual chiar daca intra in vaginul femeii sperma veritabila (nu acel amarat de lichid preejeculator), NU se poate forma o sarcina deoarece in organism nu mai exista un ovul viabil. Te poti linisti definitiv deoarece nu exista nici cea mai mica posibilitate de a ramane insarcinata prietena ta. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca este virgina, de ce incerci sa o dezvirginezi? De ce va jucati cu organele sexuale? Accidente se intampla si poate sa ramana gravida!

| Crolex12341 explică (pentru Violleta2022):

Nu am spus ca vreau sa o fac e alegerea ei, ea va face pasul asta, merci de atentionare.

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine, prietena ta nu poate fi gravida.