| Summer a întrebat:

Am o intrebare referitor la tatuajue, cine are. Cam cat ar costa un tatuaj negru/gri, nu color ce consta in 2 labute mici, sa zicem de maxim 9/10 cm patrati in total?

Răspuns Câştigător
| amymiamy a răspuns:

Eu am 3 labute medii asa.si am dat 60 lei. dar mi le-am facut la un prieten.

4 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Suni la un salon si afli tot ce te intereseaza.

| Summer explică:

Da merci! Se presupune ca e un site unde ne ajutam. Asta stiu si eu sa fac. Era vb daca stie cineva. daca esti pe langa nu trebuie sa imi raspunzi!

| NoName_7204 a răspuns:

Da daca faci tu o labuta singur ce-are? smug
rolling on the floor
Ca nu mai dai nici bani oh go on

| selena_2212 a răspuns:

In jur de 2 mil... depinde de complexitatea tatuajului si de salon.