| Anonima54321 a întrebat:

Sambata viitoare merg la o petrecere, a unui baiat.[Nu e iubitul meu, e doar un prieten]. Si nu prea stiu ce sa ii iau unui baiathappy. ma gandeam la un parfum.sau la un tricou de la adidas pentru. ca el e sportiv. Dar mama nu are de gand sa cheltuie atatia bani...-_-' Dau funda.Astept raspunsuribig grin >Multumeescbig grin< [P. S. : Implineste 15 ani :d] -->Si scuze ca postez la aceasta categorie dar este cea mai vizitata si am nevoie urgent de idei :d

Răspuns Câştigător
| DooM a răspuns:

Un parfum mi se pare o idee buna poti sa ii iei unu de firma dar nu original ca alea sunt mai scumpe
asta daca nu esti dispusa sa cheltuiesti prea mult
sau daca implineste 15 poti adauga langa si niste prezervativewinking

| Anonima54321 explică (pentru DooM):

Vrei sa dai mai multe detalii despre intrebare?

| DooM a răspuns (pentru Anonima54321):

Ce intrebare ?

| Anonima54321 explică (pentru DooM):

Scuze din greseala am scris acel comment big grin

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Un dildolove struck

| DooM a răspuns:

Funda ?:X