| Anonima54321 a întrebat:

happy Am o micuta problema.Saptamana viitoare ma duc la partu la un baiat.[Nu e iubitul meu, ci doar un prieten]. Ideea era ca nu stiu ce sa ii iau.Adica.ma gandeam la un parfum sau. un tricou de la Adidas dar.mama mi-a spus ca nu e chiar asa dispusa sa cheltuie atatia bani. Ce parere aveti...Adica.aveti alte idei de cadouri?:d [Face 15 ani :d]... Dau fundabig grin >Multumeesc!happy.--Si scuzati categoria dar stiu ca e cea mai vizualizata :d

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DeeaMarry a răspuns:

Un parfum cred ca ar fi destul de ok. Acum, nu trebuie sa fie neaparat de nu stiu ce marca...

| Saammyyy a răspuns:

Ar fi dragut cred eu. daca aveti o poza draguta impreuna ce o pui in rama)

| Anonima54321 explică (pentru Saammyyy):

Am spus clar ca nu este iubitul meu.si doar un prieten happy

| MasterYoda a răspuns:

Un tricou parfumat de la second hand