| benefit96 a întrebat:

Am o intrebare si rog opiniile voastre. (fete)
Cum ati reactiona cind un baiat (serios, cu scop in viata, care intr-adevar va respecta) va propune sa incepeti o relatie, in timp ce isi spune ce simte.
Rog raspunsuri seriose, doresc mai multe opinii.
Mersi anticipat, dau funda happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce cauta fata! Adolescentele nu prea cauta relatii serioase(si parerea mea ca nici nu au mare nevoie). Acum e momentul cind vrem sa ne distram, nu sa ne gindim ce vom minca miine.Pentru fete dupa17-18 esti perfect! De-as avea virsta as accepta(big grin). Pentru mine, de exemplu, sinceritatea e cea mai importanta>Cum eu la rindul meu vreau sa ofer doar ceea ce simt, asta astept si de la partener.winking

3 răspunsuri:
| AdelixA a răspuns:

Paai...As ramane socata.Sincer pentru ca cei cu,, tel'' in viata nu au timp de relatii.Deci cum eu am parerea asta(si sunt fata) poate mi-o impartaseste si ea.Deci distrugei aparenta de,, om plictisitor'', pe care probabil o emani, si fa-o sa te placa prin gesturi simple si de efect.Conteaza happySi daca si ea simte la fel pentru tine, nu vad unde e problema? Succes:*

| Chαяtreux a răspuns:

Păi sfatul meu este să începi o relaţie cu el NUMAI DACĂ ÎL IUBEŞTI.

| AndreeutzaDragutzica a răspuns:

As incepe relatia doar daca imi place de el, insa daca la un moment dat nu imi mai place de el nu o sa il insel, o sa ii zic ca nu mai vreau sa fiu cu el.