| neltharion a întrebat:

Intrebare pentru fete:
Cum ati reactiona daca un baiat pur si simplu vine la voi spune " buna" si vrea doar sa va cunoasca mai bine pentru o posibila relatie.

5 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Pai as vorbi cu el sa vad cum gandeste, ce fel de persoana e si daca imi place incerc o relatie cu el.

| AdelinaC a răspuns:

Mi s-ar parea un afemeiat.Asa cum vine la mine se poate duce si la alta....numai relatie serioasa nu as avea cu el.Nu vad ce l-ar putea atrage pe un baiat la o fata pe care o vede pe strada(sau in orice alt loc)si nu o cunoaste absolut deloc.Imi este scarba de astfel de oameni(baieti) care vor doar sa se distreze.

| khaori a răspuns:

Buna.
Daca m-ar interesa acel baiat, daca mi s-ar parea ok, probabil ca i-as raspunde.

| deVrillAnttoXP a răspuns:

Poi..ar fi cidat daca nu o cunosti sa te duci asa la ea..creeaza o confuzie si da din greseala peste ea..si asa.te iei in vorba cu ea..si va impieteniti si tot asa..succes!

| ionuttmihai a răspuns:

Ana1 cum ai vrea sa cunosti tu baieti? prin lipituri sau prin cluburi? nu toti baietii sunt nesimtiti, daca te abordeaza pe strada un baiat iti poti da seama in 5 minute ce fel de persoana este, nu mai da sfaturi eronate, probabil din experientele tale esuate