| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete. Daca ar fi sa incepeti o relatie noua ce fel de baiat ati prefera:unul care nu a avut nicio relatie sau unul cu multe relatii?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Majoritatea vor unul care nu a mai avut relații, dar cu experiența unuia care a avut multe relații.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Raspunsul anului aici laughing.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Mulțumesc laughing
P.S: Am zis majoritatea doar să nu țipe toată lumea la mine.

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Cel cu multe relații as crede ca umbla din floare in floare și ca nu știe ce vrea, deci pentru o relație de durata as prefera pe cineva care a avut tot o relație de durata înainte sau deloc.

| AnoAnonima0 a răspuns:

Unul care nu a avut nici o relatie.

| GalwayGirl a răspuns:

Draga Black38, acum depinde de care iti place
D'ala care stiesa te f*** sau d'ala care nu stie nicisa te pupe!

Scuze, a fost doar o gluma!

Depinde de ceea ce iti doresti, pe cineva experimentat, sau pe cineva "inocent".
Parerea mea este ca ar fi mai dragut un cuplu care invata impreuna, lucruri noi!