| benefit96 a întrebat:

Am o intrebare (în special pentru fete). Si rog frumos răspunsuri serioase.
Este posibilă o relație între o fată mai mare și un băiat mai mic după vîrstă? Cazuri mai rare, dar aș dori părerea voastră în caz că v-ar propune cineva aceasta. Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| Foxyyyy a răspuns:

De ce nu? In iubire inaltimea, varsta si greutatea sunt doar niste simple cifre.

7 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Depinde si ce diferenta Daca tu ai 14 ani si gagica 20 e cam nasol, daca tu ai vreo 16 si ea 18 este normal.

| IMC90 a răspuns:

Normal ca se poate. De exemplu, tata este mai mic ca mamawinking

| Vix999 a răspuns:

Depinde de foarte multi factori. Cat are fata, cat are baiatul, care este mai exact diferenta intre ei ...si evident de personalitatile lor.

| blueheart a răspuns:

Hei! Tatal meu e mai mic ca mama cu 9 ani si au o casnicie fericita. Daca exista incredere, comunicare si iubire, varsta nu este un impediment intr-o relatie. happy

| GoddessMaui a răspuns:

Este posibil daca baiatul se ridica la standardele fetei.

| XyYx a răspuns:

Eu am avut o relatie cu un baiat mai mic decat mine. Insa nu mi-ar mai placea deoarece este diferenta in gandirehappy. Acum depinde de cat de matur este baiatul si respectiv fata

| eusuntdeea a răspuns:

E foarte posibil
In dragoste nu conteaza varsta, inaltimea etc.
Asa ca treci la treaba laughing