| Tudoryca a întrebat:

am o intrebare, deci am fost la prietena mea si a facut mai multe chestii, ea m-a terminat inainte si dupa a zis sa încercam altceva, ea e inca virgina si ne-am jucat umpic cu penisul si l-am introdus foarte puțin in vagin, e posibil sa fi ramas însărcinată? Repet, ea m-a terminat inainte si e virgina. Multumesc mult, sunt destul de speriat

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

De ce nu ati folosit prezervativ halele maica sfanta voi nu sunteti constienti de riscuri? o lasi bortoasa si va nenorociti viitorul mai bine dati 10 lei pe prezervative decat sa platiti cu viata

| RAY a răspuns:

Daca nu ai ejaculat acolo nu

| corbulalbrosu a răspuns:

Intotdeauna dupa ejaculare in uretra (canalul din penis) ramane o anumita cantitate de sperma lipita de peretele uretrei deoarece in momentul producerii sperma este semivascoasa si foarte aderenta/lipicioasa. Insa dupa circa 5-15 minute se fluidizeaza devenind destul de lichida si intotdeauna aproape imperceptibil se scurge din penis confundandu-se de cele mai multe ori cu lichidul preejeculator. De asemenea daca nu ai urinat imediat dupa ce ai ejaculat aceasta sperma se poate amesteca cu lichidul preejeculator si astfel sa ajunga foarte simplu in vagin in cazul unui sex sau al unui joc stupid ca cel al vostru. In cazul in care prietena este in perioada fertila orice cantitate chiar si infima de sperma ajunsa in vagin poate da nastere unei sarcini. Posibilitatea de a se intampla asa ceva exista/nu poate fi exclusa complet, insa probabilitatea sa se intample asa ceva este de asemenea foarte, foarte mica insa repet, doar in cazul in care fata este in perioada fertila. Ar fi indicat sa nu va jucati cu focul fiindca va puteti arde al naibii de tare. Sper sa aveti parte de noroc asta data.

| mihai69 a răspuns:

Nu e imposibil să ajungă un spermatozoid vioi la un ovul și să-l fecundeze, dacă era în perioada fertilă a ciclului. În plus, chiar și fără a-i sparge himenul, virgină NU mai e dacă ai penetrat-o.

| MrLucas a răspuns:

Sanse sunt, dar foarte putine.Sa fim seriosi, nici macar folosind un prezervativ nu esti 100% asigurat, in fine.
Ii placea virginei sa se joace cu balaurul a?rolling on the floor)

| MyNameIsAndreea123 a răspuns:

Daca nu ai ejaculat( eliberat sperma) clar nu a ramas insarcinata. Dar e adevarat, nu se poate stii niciodata, cel mai bine ar fi sa isi faca un test de sarcina