| DaveMustaine a întrebat:

Am o intrebare simpla:si pentru fete, dar ma ales pentru baieti. Un baiat ma priveste insistent, adica face ochii mari si pare asa hipnotizat de cate ori ne intalnim. Care sunt sansele ca acel baiat sa ma placa? Funda pentru un raspuns interesant!

Răspuns Câştigător
| Theuta a răspuns:

Tine minte asta: daca un tip te place, va face INTODEAUNA ceva ca sa iti dai seama. Oricat de timid ar fi, daca nu te baga in seama, NU il interesezi. Doar faptul ca se uita la tine nu inseamna ca te iubeste maxim

| DaveMustaine explică (pentru Theuta):

Draga Theuta, sa stii ca tipul mereu ma baga in seama de cate ori ne intalnim

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce nu-l saluți dacă tot se uită atât de insistent la tine? Numai așa poți intra în dialog cu el!
Pa, pa.

| DaveMustaine explică (pentru Legiuitoarea):

Multumesc pentru sfat happy

| Auslesse a răspuns:

Eu una, cred c-ar fi interesat de tine, avand in vedere ceea ce ai zis.

| neutrino a răspuns:

El acum descopera frumusetile naturii, si fiindca ii place ceea ce vede, se holbeaza la tine.

| DaveMustaine explică (pentru neutrino):

O sa iau asta drept un compliment. laughing Seman cu o asiatica( dar nu sunt); cred ca d-aia se holbeaza si altii, nu numai el

| neutrino a răspuns (pentru DaveMustaine):

Ce-i frumos, e frumos, si lui Dumnezeu ii place! ( atentie ce faci cu aceasta frumusete!)