| Georgiana2396 a întrebat:

Am o intrebare, un piccam ciudată.
Sunteti de acord cu Fetele/Baietii care se masturbeaza?
Va rog frumos sa argumentati!
Si inca ceva happy Acest lucru ii poate afecta cumva? happy
Astept raspunsuri! Dau fundă si voturi!
Multumesc! happy

5 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Dar ce putem face? Sa le punem alarma de senzatii? Sa urmarim fiecare persoana nonstop? Fiecare face ce vrea cu trupul lui. Orice actiune afecteaza omul intr-un fel anume, deci si masturbarea. Cum? Depinde de persoana!

Răspuns utilizator avertizat
| DWDT a răspuns:

E o problema intima a fiecarei persoane.Eu nu am facut asa ceva niciodata. Am auzit ca oamenii descopera prin asta ce si cum le place, se pregatesc pentru momentul cand vor face dragoste

| Domnisoaraindragostita a răspuns:

NU. Nu toata lumea. Eu nu am fact asta niciodata si nici nu am de gind.Sincer mie mi-se pare un lucru prostesc.