| heyromania a întrebat:

Deci am mai revenit cu o intrebare, si o sa mai pun una, deci... eu sunt foarte timid, rusinos si altele de genu, atatea fete frumoase vad, si nu stiu cum sa le abordez, cuceresc. Spunet-mi va rog cum ii sa ai o prietena si cum sa te comporti dar cel mai important raspundeti la intrebare de sus cum sa le cuceresc, abordez chestii de astea...

10 răspunsuri:
| hitman01 a răspuns:

Salut am vazut ca ai 14 ani(de pe profil) ar tyrebui sa stii deja cum sa reactionezi in astfel de momente incearca sa petreci mai mult timp cu fata respectiva sa cautati puncte in comun sa o tii in brate sa-i spui cat de speciala este pentru tine sa ii faci copmlimente sa incerci sa o seduci hai frate astea nu trebuie sa ti le spuna cineva trebuie sa le simti

| heyromania explică (pentru hitman01):

Nu e vorba despre o fata anume

| TheManero a răspuns (pentru hitman01):

Pai si eu ce i-am zis? sa fie el insasi

| hitman01 a răspuns:

Deci aceste lucruri se simt nu exista o formula sau o teorema dragostea este "ciudata" ca sa spun asa fiecare baiat face ce crede de aceea fetele refuza anumiti baieti pentru alti deoarece abordeaza altfel dragostea

| WhiteSoul a răspuns:

Pai mai tarziu cu fetele daca ai 14 anilaughing eu asa zic, ...mai bine pune mana pe carte ca de fete o sa ai timp.

| heyromania explică (pentru WhiteSoul):

Invat cel mai bine din toata scoala laughing

| TheManero a răspuns:

Este simplu, fi tu insati

| zapacita69 a răspuns:

Poate esti gay...din cauza asta femeile pur si simplu nu te vad.

| bogdan090 a răspuns (pentru zapacita69):

laughing) asta e bravo zapacitolaughing)

| CelMaiProstRaspuns a răspuns:

Scoti penisul in fata lor.