| DomnulSarma a întrebat:

Am o mare problema.Acum 3-4 zile m-am intalnit cu o fata blonda, care o cunosc de 5 ani,dar ea s-a gandit sa avem mult mai mult decat prietenie! (Da,stiu,Fetele din ziua de azi! In loc sa cucereasca baietii, fetele o fac mai bine happy.A venit spre mine, si mi-a spus sa ne mutam pe alta banca SINGUREI, ca era maicamea pe banca.Acum 2 zile, m-a sunat si mi-a spus daca mergem afara.Am acceptat.Si ma astepta jos.(Nu cred ca inseamna ceva, dar nah).Ce sa spun...Imi place de ea, si cred ca va merge relatia. INTREBAREA ESTE: Cum fac sa ma placa mai mult? Cand o Voi saruta? Cand o voi tine de mana prima oara?
P.S: Am 13 ani. Dau funda! Si ma intalnesc de acum in fiecare zi cu ea!

7 răspunsuri:
| MindExplode a răspuns:

Daca te place inseamna ca cum n-ai face oricum o sa fie pentru ea placute aceste momente, nu trebuie sa te starui, fii asa cum esti, fa tu primul pas sigur va aprecia asta.
Succes happy

| Vibrations a răspuns:

Băiete, hai să-ți spun eu ceva despre femei. Femeile sunt ființe care trăiesc în gospodăria bărbatului, și se hrănesc cu zilele acestuia. Dacă mai vrei să ai zile (fericite) îți recomand să lași fetele și să îți vezi de jocurile tale pe calculator. Cel puțin deocamdată.

| DomnulSarma explică (pentru Vibrations):

Vibrations (Un nume cam ciudat laughing )Vezi ca ma joc de la 2 ani NON-STOP pe calculator.Deci nu mai vreau happy

| wyla a răspuns:

Simplu fa tu primul primul pas spune-i ca sinti niste sentimente pentru ea si stradui so faci sa te placa asa va intelege ca esti unic in felul tau baftasi sper ca team ajutat ceaowinking

| Ada_Kertesz_1992 a răspuns:

1.Eu consider ca te place indeajuns de mult.2.Cand consideri tu ca este momentul potrivit. Daca nu ti-o ia inainte.De exemplu soptestei ceva la ureche si sarut-o si 3.Cand vrei tu.De exemplu mergeti unul langa altl si ii atingi mana, si dupa aia o iei de manuta.

| DomnulSarma explică (pentru Ada_Kertesz_1992):

Mersi mult pentru ajutor, Ada_Kertesz_1992! Diseara o sa-ti zic ce s-a intamplat! Si mersi mult pentru ajutor!

| Ada_Kertesz_1992 a răspuns (pentru DomnulSarma):

Nu ai pentru ce.Nu imi trebuie fundita, nu sunt fan, si mi se pare o prostie.Asa sa faci, sa-mi spui. Daca esti de acord si e si mai flexibil, iti dau id-u meu pe privat.Succes!