| Idinahuy1200 a întrebat:

Am o mare problema..am 14 ani..si de vreo 2 ani m-am indragostit de un baiat...am devenit cei mai buni prieteni...si cand i-am zis ca il plac...a inceput sa se indeparteze de mine...whatever...acum ne-am impacat si am aflat ca el e gay...asta mi-a rupt inima in bucatele..si "prietenii" mei mi-au zis ca e treaba mea si nu le pasa..si toata lumea ma ignora...as da orice sa fiu cu acel baiat..il iubesc mult...ce sa fac? Dau funda

6 răspunsuri:
| Nomoreregretstb a răspuns:

E gay, nu prea ai ce sa faci decat sa iti vezi de viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Exista oameni normali care au alte orientari sexuale. Nu e o tragedie. Incearca sa cauti pe altcineva. Stii vorba aceea: "are balta peşte".
O zi faina!

| Innsbruck a răspuns:

Nu este nimic de facut in cazul acesta, orientarea sexuala nu se schimba asa peste noapte.
Gandeste-te ca ar veni una din prietenele tale si ti-ar spune ca te place si ar da orice sa fie cu tine, ar face orice dar tu esti fata si ea la fel, ce-o sa faci?

| EricaMeow a răspuns:

Ce să faci? Fii cu acel băiat, iubește-l, lasă-l să te iubească.

| Jeez_Cosmin_1996 a răspuns:

Ei bine poti mereu sa iti schimbi sexul

| DanielaF17 a răspuns:

Nu ai ce sa faci.
E gay si asta e.
Ce poti sa faci este sa-ti vezi de viata si sa te gandesti la viitorul tau, sa nu te mai gandesti la dragoste si nu mai stiu ce.Barfta!