| Onofrei_Gabi_Si_Deny_1979 a întrebat:

Buna TPU happy
Am o mare problemă. Imi place de un baiat.(il notez x)
M-am hotarât sa ii scriu fratelui lui crush pe insta. Am vorbit cu frate-su si a zis ca cica x ma place.
După o săptămână am iesit la o plimbare cu baietii. Era si x.
Toți (inafară de crush) ma-u intrebat dacă imi place de x. Le-am zis ca nu. Ba chiar le-am zis ca am si iubit.(ceea ce a fost doar la misto)
Ok...
Dupa putin timp x ma tot ameninta ca o sa imi dea mozol ( cu zăpadă

Răspuns Câştigător
| UsualBoy a răspuns:

Ești prostuță! Încearcă să vb cu el și să-i dai de înțeles că îl placi și că ești singură. Nu văd de ce trebuie să te ferești, ba mai mult să minți...este posibil să se îndepărteze de tine. Mai mult, odată ce frate-su i-a spus că îl placi iar tu ai spus în fața prietenilor că nu este adevărat, e normal să te șicaneze. Cred că nici lui nu i-a picat bine minciuna ta!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ba ce prostanaca, cand iti place de un baiat trebuie sa arati ca esti disponibila nu ca ai iubit...
si mai mult, te apuci sa vorbesti cu frate-su despre asta, e logic frate ca se duce si-i spune. Ala le-a spus la prieteni si de aia rad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa...si?

| francut a răspuns:

Si care este "marea problema"?

| Onofrei_Gabi_Si_Deny_1979 explică:

Si tot canta : Ioana(eu) terorista e specialista.
A doua zi m-a vazut vorbind cu un baiat (cel mai bun prieten al meu) si se uita doar la noi. Abia ce ma salutat.
Credeti ca era gelos?
2. Oare mă place?
3Dc tot canta atunci?

| Onofrei_Gabi_Si_Deny_1979 explică:

Credeți că mă place?

| Onofrei_Gabi_Si_Deny_1979 explică:

Ma vazut cu prietenul meu(cel mai bun prieten) si a devenit foarte nervos. Abia ce mi-a zis bună.
Cu o zi inainte tot canta. :Ioana (eu) terorista, e specialista.
1.Credeti ca ma place?
2.De ce canta?