| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am o mare problema. Joi dimineata m-am trezit cu durere de gat si febra. Azi am avut febra 38, 4 frisoane, dureri de cap si sanzatii de voma imi curge nasul. Am mers la medic si o zis ca am bronsita. Toate astea mai pot fi semne de sarcina? azi trebuia sa imi vina ciclul si nu mi-o venit+ ca ma dor sanii. va rog, nu ma ocoliti

Răspuns Câştigător
| IzZzY a răspuns:

Normal cand esti inarcinata nu trebuie sa ai febra si frisoaane si nu trebuie sa iti curga nasul ...intrebarea e te-ai culcat cu cineva daca da at v-ati proteja daca nu asta inseamna ca sa-r pute sa fi insarcinataa mai ales daca nu ti-a venit ciclul... ce pot sa zic consulta un medc

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu sunt semne de sarcina. Asta nu inseamna ca nu poti fi si insarcinata. Doar ca deocamdata ai bronsita si simptomele ei.

| escroaca a răspuns:

Esti doar racita.

| Iubiţica95 a răspuns:

Eu am patit-o la fel si peste 2-4 zile mi-a venit ciclu, mereu inainte de ciclu ma dor sinii.nu-ti fa griji totu e ok.
Apropo de ce te temi de o sarcina? Ai facut sex neprotejat?

| rox_7772 a răspuns:

Nu sunt semne decat de bronshita. si faptul ca te dor sanii inseamna ca urmeaza sa iti vina ciclul tongue asa ca stai fara griji oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri...m-am mai linistit. PROblema ii ca sanii ma dor de vreo o saptamana sau 10 zile+ ca am facut 4 teste de sarcina si toate negative, o sa mai astept un pic si o sa mai fac unul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, m-am *protejat* cu coitus interruptus, dar s-o scapat si o ejaculat inauntru. AM facut 4 teste de sarcina dupa minim 2 saptamani si toate negative...acuma nu mai stiu ce sa cred, am intrerupt anticonceptionalele de 2 luni( am avut ciclu normal pe 23 dec, dupa aia mi-o venit pe 1 februarie, si acum astept...)