| SayCheesexD a întrebat:

Hei. De pe 8 martie` mi-a venit ciclul luna asta si de vreo doua zile imi tot curge nasul`, si intr-o seara am avut febra si frisoane. Si tot de cam atatea zile imi vine mai mult ciclu ca de obicei. E normal? E de la raceala?

Răspuns Câştigător
| flor_4630 a răspuns:

Da.ai racit cu siguranta.nu-ti face griji, o sa-ti treaca. evita aspirina in timpul menstruatiei.

2 răspunsuri:
| B3belusha a răspuns:

Dapde la raceala. raceala influeantea ciclul. odata cu terminarea gripei totul va reveni la normal.

| maryus24 a răspuns:

Felicitari esti gravida laughing