| Petunia001 a întrebat:

Am o mare problema.
Azi dimineata m-am trezit cu dureri de spate, dureri de cap, febra foarte mare, frisoane, dureri de gat foarte mari. Nu pot manca nimic. Ce ar trebui sa fac?
Funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la doctor si daca nu te poti deplasa cheama o salvare la 112. Nu te lua dupa tratamentele spuse de "binevoitori" pe net.

| neutrino a răspuns:

In primul rand sa nu mergi la scoala!

Răspuns utilizator avertizat
| mihay198722 a răspuns:

Ai racit.bea ceai cu lamaie si incearca sa mergi la doctor...

| LegumaColor a răspuns:

Du-te la baie.

| Petryca259 a răspuns:

Du-te la doctor. sper sa nu fie ceva grav

| Daria_Daria_1989 a răspuns:

Eu cred ca te-a prins o raceala...ar fi bine sa mergi la doctorul tau de familie, poate el stie mai bine ce ai. happy