| Byby_4225 a întrebat:

Buna TPU am o mare proplema. O prietena a mea are un iubit si am iesit in parc cu ei de mai multe ori.Azi el m-a sunat si mi-a spus sa ne intalnim in parc la locul nostru(al meu, a prietenei mele si al lui), dar sa nu-i zic ei ca ne intalnim.Acolo mi-a spus ca vrea sa fie cu mine da' si cu sora mea si ne-am sarutat de cateva ori. Ce sa fac sa-i zic prietenei mele sau sa continu relatia? Apropo el e ce 3 ani mai mare ca mine.Va rog raspunde-ti rapid. Dau vot si funda.

Răspuns Câştigător
| TheSol a răspuns:

Spune`i prietenei tale.happy
Nu are rost sa pierzi o prietenie buna pentru un baiat cu care sfi sigura ca nu o a te mariti.winking
Spune`i si nu continua relatia pentru ca faci rau amandurora.happy
si tie si eiwinking.
ai grija :*

5 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Da cu câte fete vrea să fie respectivul? Şi cu sora ta, şi cu tine, şi cu prietena ta. Mai bine să îi zici prietenei tale. Nu merită un băiat, o prietenie distrusă.

| marria_7862 a răspuns:

Esti sigura ca acest tip merita sa pierzi poate o foarte buna prietenie?

| Ranya a răspuns:

Cred ca baiatul nu se poate hotari, cu cat mai multe cu atat mai bine pentru el.Ce prietena esti tu daca te pupi cu iubitul prietenei tale? Mai bine ii spui prietenei tale adevarul sau... daca iti place sa fi a 5 a roata la caruta, ...continua.

| aMy93 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa te mai gandesti la ce ai facut.ai putea strica prietenia ta cu aceea fata doar pentru un baiat...gandeste-te asa ca baieti mai sunt destui pe lumea asta si nu inseamna ca daca acum nu ai iubit mai incolo nu vei avea. spune-i prieteni tele ce ai facut si veti rezolva asta impreuna.dar ma mir ca l-ai lasat sa te sarute mai ales ca tu stiai ca el este deja impreuna cu cineva...

| Byby_4225 explică:

Mersi tuturor.I-am spus prietenei mele si nu s-a suparat pentru ca se despartise de el cu 5 zile inainte dar au uitat sa-mi zica si mie.