| TheRocker1999 a întrebat:

Am o mica problema. Imi place de o fata din clasa mea iar cand incerc sa vorbesc cu ea incheie repede subiectul(si in realitate si pe facebook, messenger). Si am mai observat ca ea si un prieten de al meu se cam dau unul la altul. In ore ma uit la ea si vad cum se uita la prietenul meu.

Ce sa fac? Ma place si vrea sa ma faca gelos? Sau este intro relatie cu prietenul meu?

Răspuns Câştigător
| HDSeer a răspuns:

Hmm.Stiu cum e total dubios nu?
Te simti rupt in doua.
Deci invit-o la plimbare.
La pauze cheamo cu tine fii curajoz discuta liber si fii amabil
Fii tandru si nu fii prea grabit.
Cand vb cu ea privestea in ochi si cand accentuezi ceva special priveste atent in ochi si zibeste.
Fii brabat si flirteaza daca ea isi arat coltii.
Stiu ca o vei cuceri succes tin umnii si astept mesaj privat daca ai avut succes frate!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Facebook-ul nu este un iarmaroc de unde tu sa iti alegi fata de care iti place. Ea nu te place si face tot posibilul sa fie lasata in pace. E dreptul ei de asi alege prietenii.

| tocxsickid989toxic a răspuns:

Din comportamntul ei pare ca te evita. Eu cred ca nu te place. Daca vrei sa afli daca este sau nu cu prietenul tau intreaba-l.
Daca te evita, evit-o si tu. Intre timp poate iti gasesti pe alta. Are balta pestewinking