| xAnonym a întrebat:

eu iubesc o colega si 1 zi mergem cu un coleg de la scoala la el si era si acea fata si radeam vorbeam frumos, dar azi de abia ma remarca si vorbea cu mine de parca ii eram dusman si nu stiu ce am facut rau... Totusi un prieten tot zice ca acea fata ma simpatizeaza si nu stiu daca e adevarat sau nu.Ce ar trebui sa fac sa cresc in ochii ei sau macar sa vad daca ma place si am o mica sansa. eu chiar o iubesc si mi-e frica ca nu ma place...

1 răspuns:
| Danysan a răspuns:

Simplu invit-o in Orassut-sau la un filmulet -preseaz-o -demonstreaza ca o placi si vrei sa fi cu ea nu doar ca vrei asta-fetele asteapta fapte nu vorbe-fapte...