| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema, mie si la inca 2 prietene ne place acelasi baiat, una dintre ele l-a intrebat daca vrea sa fie cu ea si a refuzat-o, eu am fost cu el o vreme da acum nu stiu, ce sa fac? Dau Funda happy

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Poate ii mai place de tine, poate nu.
Oricum merita sa incerci decat deloc.
Dar cel mai bine asculta ce iti zice inima.
Daca iti placi asa de tare, el poate simti asta cum te vede sau cum te conporti si va accepta sa fiti impreuna.
Prietenul la nevoie se cunoaste dar dragoste nu se fura si se doreste.

6 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Fa ce-ti spune inima nu prietenele talebatting eyelashes
Daca il placi, te place, va intelege-ti bine!
Fi-ti impreuna! happy
Good luck! :* love struck

| Urpaniel a răspuns:

Vorbeşte cu el.

Răspuns utilizator avertizat
| Đεмоη a răspuns:

Vorbeste cu el, ce altceva poti face happy?

| Anuttzzik a răspuns:

Ti-e frica de faptul ca te-ar putea respinge nu? ...sincer incearca sa vorbesti cu el dar pe ocolite nu ii zii in fata :''vreau sa fiu cu tine'', incearca sa ii aduci aminte de clipele cand erati impreuna, de ce faceati pe atunci, sa-i mai bati cate un apropo gen :''ce mi-as dori sa dau timpul inapoi''etc si vezi cum reactioneaza...
Succes kiss

| Chiquita00 a răspuns:

Nu cred ca ar merita sa strici o prietenie pentru un baiat, si cum zici ca va place la toate cred e frumos doar pe dinafara, cu timpul o sal uitati toate trei si o sa gasiti pe cienva pe masura voastra.Incercati sal ingnorati, sai nu prea trageti atentia sau daca asta nu functioneaza atunci incepe o relatie cu un baiat care citusi de putin sal placi.Stiu ca nu-i cea mai buna metoda dar chiar nu merita sa strici o prietenie, de baieti lumea e intreaga.