| JustYourLove a întrebat:

happy am o miiiica intrebarehappy voi barbatii(baietii) ce simtiti cand ejaculati?

6 răspunsuri:
| Criiistinutsa a răspuns:

Placere

| eurynomus a răspuns:

O satre de placere ce nu se poate descrie in cuvinte :p

| JustYourLove explică:

Vreau un raspuns mai detaliat, nu asa ca placere, ca asta stiu si eu. laughing

| eugeniu001 a răspuns:

Satisfactie
relax total

| okya a răspuns:

Cam greu de explicat... este o senzatie intensa, foarte placuta atat din punct de vedere fizic cat si mental. Inainte de ejaculare barbatul incepe sa simta niste senzatii foarte placute, sub forma unor mici orgasme care se transforma in final in ejacularea propriu-zisa.

| PavelMagelan a răspuns:

Ce intrebarre mai e asta