| Joltedoru a întrebat:

Am o intrebare pentru barbati:in timpul unui contact sexual vi se intampla, ca dupa cateva secunde dupa ce ati introdus penisul in vagin sa simtiti ca va vine sa ejaculati, dar totusi nu ejaculati? Cum se poate trata acest lucru, cum imi pot imbunata-ti viata sexuala?

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Totul porneste de la creier ~~pur si simplu! Fara sa fi foarte incordat sa ti fie de la inceput ca vei claca imediat.Pur si simplu "sa pornesti la drum" calm si fara emotii ca niste valuri calme si linistitoare intelegi? sa te lasi dus de val pur si simplu dar totusi sa realizezi incotro mergi.sa vaslesti in ritmul actiuniilaughing si nu nebuneste laughingintelegi? dar totusi cateodata pur si simplu nu mai ai ce face si cind totul se loveste de tarm pai se loveste si totul se duce in avallaughingDar poti astepta urmatorul val!laughingCare poate fi mai intens ca primullaughingOk? Succes!

| Crazyfish a răspuns:

Un giocco di mano, inainte si exercitii de autoconcentrare, dude.

| ioana66onis a răspuns:

Se intampla in majoritatea cazurilor. Ei bine, e sentimentul acela de emotie pot spune, iar apoi emani energia aceea prin faptul ca te simti bine facand dragoste cu partenera ta. Iti poti imbunatati viata sexuala prin practicare, avand experienta uiti de toate si nu ti se va mai intampla.