| nucaraata a întrebat:

Am o nelamurire.
De curand m-am mutat la alta scoala caci cu colegii de la cealalta scoala nu ma intelegeam deloc. Ma faceau urata, grasa, deci ca urmare nu am avut nici o relatie cu baietii de la fosta scoala. La scoala de acum am multi prieteni pe care ii cunosteam de mai inainte de la bloc. De cand m-amn mtat aici viata e un calvar. Toti se tin dupa mine, zic ca-s buna, ma pipaie, si d-astea. Si cei de a 8-a se dau la mine, iar niste curve de la o clasa de a 8-a se iau de mine ca zic ca de ce ma plac toti baietii si ma ameninta ca ma bat. Ce sa fac? Nu mai suport aceasta situatie. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Roxana0606 a răspuns:

CE face? Cum sa te pipaie.eu le-as da 2 de nu ar mai indraznii. Si m-as duce si la diriginta/te... Ce-i asta? Fai sa te respecte.
Cat despre fetele alea. dada.aha. o sa te bata un ciuciu.numai gura e de ele. In locul tau le spuneam asa : Stiti ceva.pe mine nu ma intereseaza nici unu dintre ei... vii las voua... vad ca nu puteti respira fara ei.
Fi dura. fai sa te respecte.toti!
Dar cel mai important la ora de dirigentie spune-i dirigitei/drigintelui tau tot.

5 răspunsuri:
| Sophiee a răspuns:

Spunele parintilor.in orice caz sa nu arati ca iti e frica pentru ca apoi te vor considera o fire slaba si te vor manipula.

| Bєíbч a răspuns:

Bineinteles rolling eyes Esti nous in scoala si toti se dau la tine ca sa vada ce fel de fata esti...O fata usoara sau una care nu pune "botu" la oricewinking Nu'i lua in seama happy Si de fetele care te ameninta nu stiu ce sa iti spun...Fa cumva si stai departe de ele big grin Funda?!

| alyzee a răspuns:

Ai vazut filmul "The new guy"?

| NicolXx a răspuns:

Dale si tu o mama de bataiebig grin

| dede2012 a răspuns:

Uite ignorale si fate ca nu iti e frica d ele sau sinplu mutate iar