| anonim_4396 a întrebat:

Buna deci o sa va povestesc ceva:eu sunt olteanca de fel si m-am mutat in zona Moldovei de curand, am 17 ani si am o colega care e mai zapacita asa de fel si imi trimite mesaje in ora de ex buna ce mai face colega mea draga.in fine.in clasa avem decat 2 baieti.insa ciudat faptul ca fata aceasta se comporta cu mine de parca ar fi baiat imi spune multe lucruri, cum ar fi laura mi-ai furat inima.si nu e tot chiar ma pipaie uneori.insa eu am impresia ca e pusa de un baiat din clasa sa faca asa ca ea rade mereu cu el cand vine vorba de mine.eu de fel sunt mai timida ca sa zic si nu prea ies prin cluburi etc. dar faza e ca ea vorbeste cu baiatul ala si dup aceea imi zice mie numele tare in clasa.si in ultimul timp nu stiu de ce va rog sa ma credeti.eu sunt un fel de subiect de discutie in clasa.insa nu am facut nimic sa dea de inteles ceva intelegeti. ce ar putea fi de se comporta ea asa? deci mentionez ea face niste glume cu mine exact cum faceau si baietii din fosta clasa unde am fost. ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| BebelushaRoz a răspuns:

Pai fata aia poate e mai nebuna si are chef de glume... asta daca nu e lezbiana laughing glm
parerea mea e sa ii spui ca te deranjeaza ce face si ca te simti stanjenita. Roag-o sa nu mai faca asta. Daca nu functioneaza asta, fa-ti si tu prieteni baieti din alte clase si radeti si voi de ea happy
sper ca te-am ajutat big grin
funda?