| MadyMadutza a întrebat:

Buna TPU am o porblema imensa... Acum 3 luni m-am despartit de iubitul meu si ieri am aflat ca el inca mai este suparat pe mine din cauza ca m-am despartit de ell atunci, acum nu prea ma mai suporta deoarece ell a tinut foarte mult la mine si eu nu pretuiam asta. Acum iar a inceput sa imi placa de ell. NU stiu cum sa fac ca sa il impac si sa ne combinam din nou.Am simtit ca mi se rupe inima in 2 cand am auzit ierii ce a zis el. A fost vina mea eu mam despartit de el, dansul chiar ma iubea mult, dar acum eu plan dupa vremurile frumoase crying.
Va rog fara misto puppy dog eyes DAu funda + vot va rog :*

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Una este să auzi ce-a spus el, alta este să porți un dialog civilizat și deschis cu el.
Vina cui îi aparține pentru această ruptură și ce măsuri s-au luat pentru calmarea spiritelor, ca să spun așa.
Înainte de toate, tu trebuie să-ți pui ordine în gânduri și sentimente.
Pa, pa.

| fabiola a răspuns:

Nu crezi ca te-ai jucat suficient cu inima lui?

| neutrino a răspuns:

Fara misto, daca e prost se va intoarce. Daca nu, nu.

| blueheart a răspuns:

De fapt vorbeste orgoliul din tine,te-a ranit ca ti-a spus adevarul. Lasa baiatul in pace,sa gaseasca o fata care sa-l iubeasca cu adevarat,nu care sa-si bata joc de sentimentele lui. Stii ce o sa se intample daca el va accepta din nou sa fiti impreuna? Te vei plictisi iar, iti spun asta fara sa fiu rea, dar asa se va intampla. Daca ai simtit ceva pentru el, lasa-l sa fie liber, sa-si gaseasca jumatatea. happy

| Cosmin1I a răspuns:

Tipic,Patetic....mereu se intampla asa..primiti prea multa atentie/iubire si nu o pretuiti iar apoi cand o pierdeti va puneti intr-un colt si plangeti ca de ce numai le aveti..BRAVOO felicitari ai primit ce ai vrut si sper sa iti fie invatatura de minte.