| AdyAdeluş a întrebat:

Am o poveste de viata foarte ciudata.Eu cu un prieten de-al meu am devenit cand apropriati cand distanti.In clasele primare nu ne desprindeam unul de altul de la telefon sau in clasa.In clasa a 5-a a inceput sa-mi placa de el.Asa ca i-am spus cand am avut cea mai buna ocazie in fata(chiar la ziua lui).In clasa a 6-a(in care sunt in prezent) in continuare imi place de el dar el este in continuare mai distantat.Chiar daca glumeste si rade cu mine il simt foarte distantat.Cum pot sa il fac sa se aproprie mai mult de mine? Plese, help me!

Răspuns Câştigător
| Geniuss a răspuns:

Sarutal si zii ca iti place de el e singurul mod altul nu prea vad...big grin

| AdyAdeluş explică (pentru Geniuss):

Si asta am sa incerc!

7 răspunsuri:
| AdyAdeluş explică:

Esti nesimtit!

| syd a răspuns:

Roaga-l sa se gandeasca putin la ce i-ai spus intr-a 5-a. Daca are pic de maturitate se va jena si va incerca sa zica ceva. Dar ai grija sa nu strici prietenia cu simpatia pe care o ai.

| AdyAdeluş explică (pentru syd):

Multumesc am sa incerc asta.

| XAnonimaXAnonima a răspuns:

Cel mai bine e sa fii tu insati si plus de asta incearca mai intai de toate sa ii fii o prietena foarte bunahappy Cred ca asta ar putea ajutahappy

| AdyAdeluş explică (pentru XAnonimaXAnonima):

Oare cat de buna sa mai fiu, ca ma scoate din sarite cateodata.El cu un coleg glumesc cateodata prosteste cu mine si cu prietena mea cea mai buna.Nu stiu cat de buna sa fiu, pentru el nu conteaza oricum.Multumesc pentru raspuns.

| XAnonimaXAnonima a răspuns (pentru AdyAdeluş):

Daca zici ca nu conteaza pentru el, atunci inseamna ca nici pentru tine nu ar trebui sa conteze. Iar daca glumesc asa poate o fac ca sa va tachineze si poate ca va plac si de asta fac astahappy