| gfdhgsfhfz a întrebat:

Am o poveste mai stupida: i-am trimis fostului "Te iubesc" din cauza ca vazusem o chestie din aia pe Facebook cu "Trimite-i te iubesc fostului si vezi ce se intampla". I-am trimis si el mi-a raspuns cu "Si eu". Apoi eu am intrebat "Serios?" si el a zis ca nu in sensul ca ma place, din cauza ca nu ne-am mai vazut de mult si ii e dor de mine. Nu il inteleg. Ce inseamna?

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul lui nu inseamna nimic mai mult decat o simpla dar logica si rationala dorinta, speranta de a va reintalni si a va revede, urmata de o eventuala discutie ca in vremurile bune ale relatiei voastre. Si probabil speranta de a se ajunge chiar si la un posibil act sexual. Ca in vremurile BUNE. Multa sanatate!

| Freya1 a răspuns:

Poate ti-a spus din reflez sau poate mai tine la tine sau poate a vrut sa iti de-a un raspuns ca sa nu te simti prost.
Aveam si eu un fost iubit mai demult ce imi tot spunea asta si ii spuneam inapoi dar asa ca era dragut si ne obisnuisem.

| SG1995 a răspuns:

Lol, el inca te place. rolling on the floor

| MihaiNicu23 a răspuns:

Èl doar a vrut sa iti raspunda politicos si in acelasi stil la mesajul tau.

| AlexSalling a răspuns:

Face caterinca. Facebook-ul asta. Mare poama cu el.

| devilshelp a răspuns:

laughing naspa

| Mandreiv a răspuns:

Inseamna exact ceea ce ti-a spus, ca ii este dor de tine si poate de ceea ce a fost între voi iar asta este ceva normal pentru un fost. Poti si trebuie sau ar fi cazul sa te vezi cu el, sa vorbiți și sa vedeți dacă se poate remedia ceva sa fiti impreuna din nou sau pur si simplu ii explici de ce iai trimis mesajul respectiv și sa ramaneti prieteni/amici. Asta functie de ce iti doresti și tu.

| fierdecalcat a răspuns:

Raspunsul lui nu inseamna nimic mai mult decat o simpla dar logica si rationala dorinta, speranta de a va reintalni si a va revede, urmata de o eventuala discutie ca in vremurile bune ale relatiei voastre. Si probabil speranta de a se ajunge chiar si la un posibil act sexual. Ca in vremurile BUNE. Multa sanatate!

| StefaniaStn a răspuns:

Adică spera să vă impacati