| gfdhgsfhfz a întrebat:

Am o poveste mai stupida: i-am trimis fostului "Te iubesc" din cauza ca vazusem chestie din aia pe Facebook cu "Trimite-i te iubesc fostului si vezi ce se intampla". I-am trimis si el mi-a raspuns cu "Si eu". Apoi eu am intrebat "Serios?" si el a zis ca nu in sensul ca ma place, din cauza ca nu ne-am mai vazut de mult si ii e dor de mine. Nu il inteleg. Ce inseamna?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nici nu stie ce înseamna te iubesc daca il foloseste asa. Pur si simplu nu te a vazut de mult si a zis-o de dor ca se obișnuise sa stea cu tine in urma relatiei.
Stupid si ce ai facut tu, sincer.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O fi vazut si el o stupizenie pe net si s-o fi gandit sa vada ce iese. Pana la urma, tu nu ai fost serioasa, el nu a fost serios, e doar o joaca pe Facebook fara nici cea mai mica valoare.

| darrio2007 a răspuns:

Joaca de copii. Ce crezi ca poate sa insemne?

| devilshelp a răspuns:

Nu se stie laughing