| Maria407 a întrebat:

Buna TPU:*! Am o prietena care a fost certata cu un baiat! Au avut ei micile lor probleme. El isi tot cerea scuze si dupa vreo doua saptamani s-au impacat. Baiatul a chemat-o pe fata la el si ea nu s-a dus. Ia spus ca a dezamagit-o si k e suparat. El i-a zis ca daca vor sa se impace sa se culce cu ea. Eu i-am zis sa nu o faca. Voi ce credeti ca e bine sa faca? Dau funda!:*

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca nu vrei nu te culci cu el.

| Sfatosul2012 a răspuns:

Pai depinde si cat l-a suparat. Poate pretul nu e prea mare. Doar daca ea e la prima data.winking bafta!

| GeooEuu a răspuns:

Categoric nu. Adica asta este un pret sau ce?

| Maria407 explică (pentru GeooEuu):

Da este un pret.

| nebonela a răspuns:

Se vor impaca garantata daca se intampla

| baitulcereajutor a răspuns:

Depinde de ceea ce vrea ea sa faca...
Dupa cum spui tu ea nu prea vrea...dar sa stie inainte de a face pasul asta ca el nu va fi singurul baiat din lume...

| Maria407 explică (pentru baitulcereajutor):

Pai ea l-a facut sa astepte o ora. In centru orasului si era imbracat in pijamalelaughing.

| GeooEuu a răspuns (pentru Maria407):

Oricum zic sa nu o faca.