| XninjiaXro a întrebat:

am o problema am 12 ani si cand ma excit simt ceva ciudat, ma ingrijorez, e de rau?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Explica mai mult, ce faci exact ca sa te exciti?

| LPCTSTR a răspuns:

Oh, iar prunci cu încercări de masturbare.
Sincer, oare când vă veți opri din a păta reputația TPU prin astfel de nonsensuri?

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu este devreme, daca simti ceva. Problemele trebuie lamurite, chiar daca are 12 ani. Sau suntem in evul mediu. In prezent, baietii la varsta lui, cand i se spune de barza, intreaba ce a intrebat bula.
El nu a zis nimic, nici de masturbare, nici de sex. El a zis de excitare. Ori excitarea nu tine cont de varsta si de vointa cuiva.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu stiu ce simti ca nu ai spus. Dar de la aceasta varsta la unii baieti incepe pubertatea, care este o perioada de trecere de la copil la barbat, iar organele genitale se modifica.
Fii linistit, ca nu cred ca se intampla ceva rau.

| GoldenZenith a răspuns:

sad
1. Cam devreme pentru astfel de subiecte.
2. Ce simti ciudat mai exact?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ear te bagii an seamaku baieti m-ai tinerii? Zicea-i ca estii virjina? broken heart

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Eartama vtm. T yuby

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Faci pizza?

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Tin post.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Tine-l bine. Fa doar pentru mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este ceva nou pentru tine si e in regula sa se intample asta, e firesc chiar. Cu timpul va trece senzatia si vei fi in regula. Dar ia-o mai incet, totusi, ai doar 12 ani. happy

| smihai23 a răspuns:

Dacă te-ai masturbat, si ai simtit ca nu poti duce pana la capat, e normal la 12 ani.