| catalinaelena a întrebat:

Buna TPU am o problema am cunoscut un baiat pe facebook si prieteni imi spun ca cred ca ma place dar de cateva zile ma evita si cand am vorbit cu el am incercat sa il intreb de ce ma tot evita dar in rest sa infuriat si a inceput sa imi zica tot felul de tanpenii ce sa fac? eu chiar il plac please! funda

Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Scuza ma ca iti d au un raspuns extrem de dur si poate are sa te doara mai bine este asa si poate te trezesti si tu un pic la realitate! Sunt ferm Convins ca ai o virsta destul de Frageda sunt sigur ca ai mai putin de 18 ani nu i asa? Si tot odata sunt ferm convins ca acel baiat doar si a batut Joc de tine! Te sfatuiesc sa ti faci iubiti Care sa i cunosti'in realitate nu virtual.Scuza ma ca ti spun dar am impresia ca esti foarte usor de Prostit"Imi cer mii de scuze ca te jignesc asa de rau dar Crede ma vei avea doar de suferit.Cum poti crede in cineva care nici nu l cunosti si in cel mai fericit caz poate doar il vezi pe webcam? Hey Hello Girls Trezeste te la realitate Ok Cum ai ajuns tu la concluzia ca te place? Si tu de ce l placi? Ca arata bine s au ce? In Realitate nu esti in stare sa ti faci un prieten? Trebuie sa apelezi la Facebook? A zapacit toata lumea Chestia asta virtuala.in fine este treaba ta si asa iti place sa traiesti si sa ti faci un iubit.,!laughing

1 răspuns:
| ignore a răspuns:

Poate pr tai iau zis ceva de tine. sau poate el nu te placea si prietenilor tai li s-a parut. lasa-l in pace cateva zile daca te cauta te place daca nu. uital(si nu iti mai gasi pr pe facebook).