| slipknot a întrebat:

Imi place de un baiat din liceu, e in clasa cu o prietena de-a mea, dar nu am vorbit niciodata cu el.Suntem prieteni pe facebook, i-am dat si cateva like-uri...si ma gandeam sa ii iau id-ul si sa ii zic ca sunt din liceu si i-am luat id-ul de pe facebook, ca am luat id-urile de la mai multi din liceu si ca sper ca nu este nici o problema.Si peste o zi cam asa, as vrea sa ma bag in seama cu el sa il intreb daca stie sa imi zica vreun film ca m-am cam plictisit si poate stie el vreunul.Credeti ca este bine pentru inceput felul in care vreau sa il bag in seama? Sau poate aveti voi alte idei mai bune big grin.Si credeti ca isi va da seama ca sunt interesata de el daca procedez asa? Mersi mult pentru ajutor >big grin

Răspuns Câştigător
| tyxuu69 a răspuns:

Pfffff. Daca esti la un liceu cu el cele mai credibile sanse sa-si dea seama ca esti interesata de el ar fi :
-sa-i zambesti.
-sa-l saluti.
-sa-l privesti (nu prea intens).
Poate ar iesi ceva si din ce te-ai gandit tu. Dupa"ajutorul" asta cu filmul ii foarte probabil sa vorbiti mai des.
La locul potrivit, in momentul potrivit MAGICUL se intampla