| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema am fost cu un baiat cam 2 luni si apoi m-am despartit de el, iar acum imi place din nou de el dar nu stiu daca el ma mai placesad cum sa aflu daca ma mai place?

3 răspunsuri:
| AndreyG a răspuns:

Pai depinde cat timp ati fost despartiti. Daca e o perioada mai mare ( de la 4 luni in sus as zice ), trebuie sa afli ca nu poti fi sigura. Poti sa pui o prietena sa il intrebe, sa-l intrebi chiar tu sau cand vorbesti cu el sa te uiti in ochii lui. Daca te priveste cum te privea cand erati impreuna. doar tu poti sti.
Baietilor nu le convine cand li se dau papucii din cauza orgoliului. Chiar daca face 'figuri' tot poate sa-i placa de tine.
Daca sta inca pe langa tine se poate foarte bine inca sa te placa. Dar trebuie sa ai grija ca sa nu fii respinsa si ranita. Incearca sa afli usor si sigur. Mult noroc.

| AriannaAri a răspuns:

Buna,
discuta cu el deschis si vei afla.

Pa, pa.

| Georgii97 a răspuns:

Si eu am fost intr-o situatie de genul acesta happy ..si ma intrebam daca ma mai place, iar intr-o seara mi-am facut curaj si l-am intrebat.Ai putea sa vorbesti cu el..asa rezolvi tot happy