| AleX_3918 a întrebat:

Am o problema. Aseara am vorbit pe mess cu 1 fata care imi place foarte mult o cheama Bianca. Am intrebat-o daca vrea sa fim impreuna si mi-a raspuns ca are prieten si si-a cerut scuze. Dar acum 1 zi am jucat adevar sau provocare si a spus provocare si am provocat-o sa imi spuna daca are prieten sad si ea a raspuns negativ. Adica de ce nu vrea daca nu are prieten... e de acceiasi varsta cu mine... Dau Funda! Mersi anticipat :X

Răspuns Câştigător
| thelovestory a răspuns:

Buna! Sincer vorbind am fost pusa si eu in situatia care a fost pusa si bianca. Pe mine cand acel baiat m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el eu i-am raspuns ca am prieten [cand de fapt nu aveam] deoarece nu simteam nimic pentru el si nu vroiam sa-i spun nu direct deoarece ma intelegem foarte bine cu el dar doar ca prieten si nu vroiam sa-l ranesc! Acum sa nu te superi ca nu ea alege pe cine iubeste! fundita?:*

3 răspunsuri:
| anonimatus a răspuns:

Pai poate abia si-a facut prieten.tu ai jucat cu ea mai demult si ai vb ca ea aseara deci poate sia facut nu stiu bafta oricum.(app.si eu am patit asta m-a intrebat un baiat daca vreau sa fiu iub ita lui dar am schimbat subiectu pentru ca mie imi plc alt baiat baftawinking

| nika971 a răspuns:

Posibil nu vrea sa aiba o relatie in ca ii este frica (parerea mea) fundA?!

| AleX_3918 explică:

Multumesc pentru raspunsuri! Dar in special ii multumesc lui thelovestory... mersi m-ai ajutat mult. nu ma mai simt... naspa :X